Gratis

Coordonator activitate firma curatenie si contracte clienti

LUNA CLEANER SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ne-am dori sa fii o persoana cu urmatoarele abilitati si calitati :
- buna organizatoare si coordonatoare , cu calitati de leader;
- sa comunici usor si sa relationezi cu toti colegii din echipa
- sa fii o fire calma si rabdatoare , priceputa la aplanarea unor eventuale conflicte
- sa ai un caracter puternic, dinamic si cu inițiativa;
- sa fii organizata , perseverenta , autodisciplinata si orientata spre gasirea de solutii si indeplinirea obiectivelor;
- sa ai minim bacalaureatul si ,de preferat, ceva experienta in conducerea unei echipe si a relationarii cu clientii ;
- sa ai cunoştinţe de operare MS Office (Excel, Word )
- sa detii permis categ. B

Descrierea jobului

- sa verifice zilnic situatia prezentei personalului si sa transmita orice modificare intervenita la situatia personalului
- sa verfica si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀sa rezolve toate solicitarile venite pe e-mail , telefon, etc.
- sa intocmeaca documentatia necesara contractelor , la nevoie
- sa verifice respectarea anexelor contractuale prin vizite la locatiile clientilor activi
- sa faca evaluari la clienti si , daca e nevoie, sa intocmeasca oferte impreuna cu managerul
- sa urmareasca planificarea lucrarilor de curatenie
- sa relationeze cu supervizorul si conducerea firmei in vederea indeplinirii obiectivelor firmei
- sa identifice eventuale probleme / nevoi ale clientilor si sa gaseasca solutii de rezolvare
-tine legatura cu salariatii si rezolva orice situatie legata de organizarea activitatii
- sa se asigure ca sunt asigurate toarte conditiile la inceperea unui nou contract

Beneficii
- salariu fix lunar
- bonusuri in functie de rezultate si implicare
- tichete de masa
- masina de serviciu
- telefon , pc
- cursuri / trianinguri de formare profesionala

Compania Luna Cleaner are o experienta de peste 20 de ani in domeniul serviciilor de curatenie civila si industriala , reusind sa se impuna pe piata din Iasi prin cel mai bun raport pret calitate si oferind clientilor o paleta larga de servicii profesionale de curatenie, orientate spre nevoile acestora.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 28 Mai 2024