Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Conversion Rate Optimization Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai 3+ ani experiență in optimizare a ratei de conversie (preferabil în mediul B2B)
Esti familiarizat cu software-ul de optimizare a conversiilor (CrazyEgg, Google Optimize sau alte platforme similare)
Esti familiarizat cu setul de instrumente CRO (Google Analytics, heat maps, etc)
Ai experiență cu A / B testing si MVT
Ai experiență în segmentarea publicului tinta în scopul testarii
Ai cunostinte de HTML, CSS si JavaScript sunt un plus
Ai abilități de copywriter (sunt un plus)

Descrierea jobului

Formulezi și testezi ipoteze de conversie pe site-ul Keez
Faci teste pe paginile de destinație plătite pentru a reduce costul achiziției clienților
Lucrezi cu echipele care se ocupa de website, design și conținut pentru a crea și testa noi pagini
Creezi planuri de optimizare prioritizând testele, urmăresti și raportezi rezultatele în timp

Dorim sa aducem tehnologia marilor companii la accesibilitatea companiilor mici. Dorim ca orice antreprenor sa aiba sansa ca prin digitalizare sa castige timp, astfel incat sa se concentreze pe ceea ce conteaza cel mai mult: dezvoltarea afacerii.

Cream solutii pentru administrarea usoara a oricarei afaceri. Oferim servicii rapide, mobile, accesibile si moderne, care ajuta antreprenorii sa aiba o viziune clara, in timp real, asupra afacerii.

Expirat
Conversion Rate Optimization Manager  -  DIGITAL KEEZ