Gratis

Controlor Financiar (Financial Controlling Specialist)

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru unul dintre clientii nostri, o importanta companie nationala din domeniul constructiilor, cautam Controlor Financiar.

Cerinte:
● Studii superioare economice absolvite;
● Experienta necesara intr-un rol similar: minim 3 ani
● Cunostinte Office (in special Excel), Outlook, ERP.

Responsabilitati:
● Verifica, controleaza si monitorizeaza respectarea bugetelor de santier prin intocmirea de rapoarte comparative pe tipuri de activitati/cheltuieli versus venituri aferente, identificand orice deviatie pozitiva sau negativa fata de buget
● Raporteaza orice cheltuiala neprevazuta in bugetul santierul si solicita sefului de santier responsabil justificari pentru oportunitatea acestor cheltuieli.
● Colaboreaza cu echipa operationala in urmarirea bugetelor de santier.
● Verifica conformitatea contractuala a facturilor subantreprenorilor si raporteaza managementului neconcordantele.
● Verifica existenta documentelor necesare deschiderii unui santier – arhiva,
● Verifica, monitorizeaza si se asigura de actualizarea dosarelor de santier de pe Vianet
● Verifica, controleaza si monitorizeaza lunar ecartul de manopera/echipamente.Intocmeste rapoarte periodice catre management.

Descrierea jobului

Beneficii:
● Tichete de masa de 30 RON / zi;
● Decontare transport public;
● Abonament clinica medicala;
● Prime cu ocazia Craciunului si Pastelui;
● Bonus de performanta in functie de rezultatele individuale si cele financiare la nivel de companie;
● Suport financiar pentru participare la cursuri/dezvoltare profesionala
● Access gratuit la sala de sport;
● Program L-J: 08:00-17:00, V: 08:00-14:30;
● Concediu de odihna suplimentar – dupa 2 ani de vechime in companie.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.