Publicat 25 Aug 2014 | Expiră 26 Sep 2014

Controlor calitate legume fructe

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii
- cunostinte despre vanzarea/controlul calitatii, legumelor si fructelor
- abilitati de comunicare si interrelationare
- disponibilitate pentru efort fizic sustinut si program de noapte

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilitati vor fi:
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor livrate catre magazine
- verificarea documentelor de expeditie a marfii
- intocmirea rapoartelor de calitate periodice

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD  a fost recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania.  In anul 2013, au fost deschise 63 magazine, iar planurile de dezvoltare pentru 2014 prevad extinderea retelei cu cel putin 65 de noi unitati
Cu peste 5500 de angajati la sfarsitul lui 2013, si peste 6000  previzionati la sfarsitul lui 2014, PROFI  este unul dintre angajatorii  de top din Romania.
Dinamica, flexibila si ambitioasa, echipa de profesionisti PROFI creste cu repeziciune si cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala  intr-un mediu competitiv.

Expirat
Controlor calitate legume fructe  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles