CONTENT WRITER - GAMBLING SI SPORTS BETTING

DANCO VISION SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai talent la scris? Te pasioneaza pariurile sportive si jocurile de noroc? Vrei sa lucrezi la cea mai dinamica firma de marketing digital din Bucuresti? Atunci hai sa stam de vorba!
In calitate de content writer la Danco Vision te vei ocupa de partea de stiri, crearea de continut educational si recenzii ale partenerilor pe care ii promovam.
Intrucat vei lucra intr-un domeniu de nisa, ne-am bucura daca:
- ai ceva experienta in content writing in industria jocurilor de noroc si a pariurilor sportive;
- stii sa postezi in Wordpress;
- ai notiuni de SEO;
- esti fluent/a in comunicarea in limba Engleza;
- iti place sa fii la curent cu noutatile din domeniu.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- ocazia de a lucra in cadrul unei firme gata sa iti aprecieze cum se cuvine munca si valoarea;
- program de lucru flexibil, partial remote, daca doresti;
- salariu competitiv, in functie de experienta si bonusuri in functie de rezultate.

DANCOVISION este o agentie interactiva de web design, infiintata in anul 2006, cu capital 100% romanesc. Avand sediul principal in Bucuresti, dispunem de flexibilitatea si resursele necesare pentru a raspunde solicitarilor clientilor nostri din intreaga tara si nu numai.

Agentia DV Web Design din Bucuresti, Romania, are peste sapte ani de experienta in proiecte variate, peste 200 de clienti pretentiosi si nenumarate realizari in mediul online. DV Web Design a transformat in anii sai de activitate numeroase afaceri simple, afaceri de casa, in adevarate imperii online, prin serviciile de web design si promovare online prestate.

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos