Gratis

Content Reviewer / Revizuire continut

Rano Tech S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are bune abilitati de utilizare PC, este serios, punctual si are abilitatea de a lucra bine atat in echipa, cat si individual.

Descrierea jobului

Jobul consta in verificarea continutului si identificarea unor incalcari ale regulamentului stabilit de platformele de streaming.

Programul este FLEXIBIL, in ture, inclusiv in weekend. Turele vor fi la alegere, acestea se pot si schimba in functie de necesitatile angajatilor.

Zilele libere din cadrul saptamanii sunt la alegere, iar in weekend se va lucra prin rotatie.

Salariul pentru turele de zi este de 2300 RON NET (turele de zi se desfasoara in intervalele 06:00-14:00, 14:00-22:00).

Salariul pentru tura de noapte este de 2700 RON NET (tura de noapte se desfasoara in intervalul 22:00-06:00).

Toti angajatii primesc bonuri de masa in valoare de 200 RON, dupa primele 3 luni de activitate.

Nu exista posibilitatea de a lucra remote (se lucreaza doar de la sediul din Bucuresti) si nici nu exista posibilitatea de a lucra part-time.

Companie care colaboreaza cu platforme de streaming online cauta content reviewers (revizuire continut online) pentru a evalua continutul difuzat prin intermediul acestora.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024