Gratis

CONTABILITATE PRIMARA

NIVAS BUSINESS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Departamentul Contabil, cauta colegi pentru operare documente contabile. Oferim un loc de munca intr-un mediu stabil, salariu motivant, in functie de cunostintele candidatului; program de lucru: 09:00 – 17:30 cu 30 min pauza de masa; Bonus de sarbatori;

locatie - Bucuresti, Nerva Traian, Sector3

cerintele postului:

- experiența in operarea documentelor contabile, responsabill(a), atent(a) la detalii;

- cunoasterea programului Saga;

- cunostinte de Microsoft Office;

- experienta in domeniu de minim 1 an;

- cunostinte de contabilitate primara;

responsabilitati :

- aranjeaza documentele primite de la clienti si le indosariaza;

- inregistreaza cronologic documentele primite :

facturi de achizitii, facturi de vanzari, documente de incasare si plata in numerar, extrase de banca, etc;

- verifica situatia documentelor lipsa;

- comunica clientului situatia documentelor lipsa si se asigura de primirea acestora;

- asigura finalizarea inregistrarii documentelor, in timp util pentru depunerea declaratiilor fiscale ;

- comunica permanent cu superiorul in vederea stabilirii prioritatilor;

Alte detalii se vor acorda la prima intalnire
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024