Gratis

Contabilitate Primara/Secretariat

Sertdal Impex srl

Candidatul Ideal

Cunostinte de contabilitate primara,emitere facturi,receptii marfa.
Sa stapaneasca lucurul cu PC - Office,Mail etc
Sa fie ordonat si organizat chiar tipicar.
Ideal dar nu si necesar cunoscator engleza/italiana/franceza si carnet conducere categ B

Descrierea jobului

Emitere Facturi
Receptii marfa
Plasare comenzi
Contabilitate primara - incasari/plati/registru casa/lucru cu banca
Secretariat
Telefon serviciu

Vanzare cu ridicata produse de sudura,abrazive,materiale protectie.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024