Gratis

CONTABILI - FIRMA CONTABILITATE

ADAS EXPERT CONSULTING SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Căutam persoane analitice, ordonate si inteligente, care doresc o cariera in domeniul contabilitate, cu foarte bune cunostinte de contabilitate si fiscalitate si in utilizarea programelor de contabilitate SAGA.
Capabile sa lucreze cu termene si date limita.
Cu experienta cel putin 5 ani in domeniul financiar-contabil pentru senior level.
Excelente abilitati de comunicare, diplomatie in interactiunea cu ceilalati;
Atentie la detalii si capacitatea de a lucra cu cifre;
Abilitati de planificare, organizare si comunicare;
Cunostinte informatice Office, Internet, Outlook.

Descrierea jobului

Sarcinile de serviciu sunt :

- tinerea evidentelor contabile complete ale clientilor firmei noastre cu ajutorul programelor de contabilitate ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄SAGA.
- contactul permanent cu clientii,in vederea rezolvarii operative a problemelor specifice activitatii financiar-contabile.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024