Gratis

Contabil

SUN RESIDENCE SRL

Candidatul Ideal

Suntem în proces de extindere și suntem în căutarea unui contabil, care se va alătura echipei noastre financiare.
Rolul este full-time și necesită prezența la birou, in intervalul orar 8.00-17.00.

Cerințe:
  • Cunoștințe teoretice sau practice în utilizarea programului Win Mentor
  • Experiență minima într-o poziție similară
  • Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
  • Atitudine proactivă si atenție la detalii
  • Persoană etică, analitică, orientată spre respectarea termenelor
  • Studii în domeniul financiar – contabil

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Înregistrarea documentele financiar-contabile aferente activității companiei
  • Înregistrarea documentelor justificative (facturi furnizori, chitanțe, bonuri de consum și deconturi de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄cheltuieli)
  • Contribuie la verificarea lunară a înregistrărilor contabile
  • Arhivarea periodică a documentelor financiar-contabile
  • Centralizarea și pregătirea situațiilor financiare periodice
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura acuratețea datelor și respectarea termenelor limită

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența avută
  • Prânzul este asigurat și inclus în beneficiile oferite în timpul programului de lucru
  • O echipă prietenoasă, gata să te încurajeze în fiecare etapă a carierei tale

Suntem un dezvoltator urban renumit în comunitatea locală, apreciat pentru standardele imobiliare de top pe care le respectăm, pentru reputația noastră solidă și pentru calitatea fiecărei construcții finalizate. De la proiecte rezidențiale elegante la complexe comerciale, fiecare construcție poartă amprenta noastră de perfecțiune și devotament. Reputația noastră solidă este cimentată în fiecare cărămidă pusă în loc și în fiecare spațiu urban revitalizat.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024