Gratis

Contabil

Roxer Grup SRL

Candidatul Ideal

Este o persoana cu experienta relevanta in contabilitatea de gestiune, care are cel putin urmatoarele calitati:
-are studii in domeniul contabil la nivel liceal, postliceal sau universitar
-rigurozitate in respectarea atributiilor de serviciu, a legislatiei aplicabile si a procedurilor interne;
-capacitatea de a lucra uneori si sub presiune;
-capacitatea de a face lucrurile corect si la timp;
-are bune abilitati de organizare, planificare si este atenta la detalii;
-apreciaza corect raspunderea pe care o are in calitate de responsabil de gestiune;
-este orientata spre gasirea solutiilor si rezolvarea problemelor;
-este amabila si dornica sa fie suport atat pentru colegi, cat si pentru clienti, venind in intampinarea nevoilor lor;
-comunica eficient si colaboreaza usor cu celelalte departamente si cu clientii Colorama;
-este incantata de ceea ce face si isi doreste sa se dezvolte in continuare.

Descrierea jobului

Postul pentru care recrutam este de contabil gestionar la divizia noastra Colorama si presupune realizarea cel putin a urmatoarelor activitati:
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀-gestionarea tuturor stocurilor de materii prime, materiale, produse finite, marfa etc.;
-eliberarea sau intrarea de bunuri din/in depozit doar pe baza de documente justificative, pe care le intocmeste personal;
-intocmirea de rapoarte de productie si facturi de vanzare;
-aprovizionarea de stocuri, in functie de necesarul diviziei;
-organizarea livrarilor de comenzi catre clienti, prin livrare interna sau prin curier rapid;
-operatiuni de front-office in divizia Colorama (incasare la casa de marcat, preluare si dirijare clienti spre operatorii de productie sau prestari servicii, consiliere clienti);
-arhivarea documentelor;
-pastrarea confidentialitatii informatiilor si documentelor firmei.

Beneficii
- salariu negociat la angajare, la care se adauga diverse prime, acordate in conformitate cu contractul colectiv de munca
- training si suport continuu pentru crestere profesionala
- concediu de odihna suplimentar in functie de vechime
- program de lucru: luni-vineri de la 8.00 la 16.30
- tichete de masa (40 lei/zi) si decontare transport la si de la locul de munca
- abonament de sanatate la o clinica privata

Roxer Grup are o prezenta de 30 de ani in business-ul romanesc si deruleaza mai multe activitati, avand aproximativ 45 de salariati. Divizia Colorama exista din anul 1999, fiind primul centru din Transilvania de management total al documentelor, oferind clientilor sai servicii profesioniste la inalte standarde de calitate, in orice tiraje si in cele mai scurte termene de executie. Pentru a ne cunoaste mai bine, vizitati site-ul nostru www.colorama.ro.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024