Gratis

Contabil - program HIBRID

The Candy Shop

Candidatul Ideal

Inteligent, sociabil, proactiv, se descurcă foarte bine in Excel si stapaneste fiscalitatea
Nu are probleme cu calculele matematice și cu limba română.
Poate purta o discuție simplă pe probleme curente de job, in limba engleză, scris si vorbit.
Are studii superioare - finanțe, contabilitate.
Vechime in munca minim 5 ani
Vechime in departament financiar minim 5 ani.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Pregatirea contabilității generale,
Emiterea și evidenta facturilor și contractelor, corespondența financiara cu clienții si furnizorii, situații și raportări simple, inregistrare deconturi, arhivă electronică și fizică.
Evidenta incasari si plati, evidență numerar.
Aprovizionarea biroului cu consumabile.

Beneficii:
Alegerea programului de munca. Programul propus este 10-18
Program hibrid: este posibil ocazional și lucrul de la distanță
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
Mediu de lucru stimulativ si colegial

Salariul va fi corelat cu experiența, nivelul de pregătire și va fi stabilit pe parcursul interviului.

The Candy Shop este o firmă de producție și post-productie audio și video, înființată in 1991.
Clienții noștri sunt agenții de publicitate, televiziuni și radiouri, creatori de filme și seriale sau companii naționale și internaționale.
Suntem o echipă de 15 oameni, creativi și pasionați de munca noastră, pe care o tratăm relaxat dar cu seriozitate.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024