Gratis

Contabil

SELLAS CONT S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un contabil experimentat care să gestioneze toate aspectele contabile ale clienților noștri, de la înregistrarea actelor contabile până la întocmirea balanței și a bilanțului. Candidatul ideal va fi meticulos, organizat și capabil să lucreze într-un mediu dinamic și în continuă schimbare.
Dacă ești un contabil dedicat, orientat spre detalii și ești în căutarea unei noi provocări profesionale într-un mediu stimulant și colaborativ, te încurajăm să aplici.
Firma noastră promovează diversitatea și egalitatea de șanse în angajare și oferă oportunități de dezvoltare profesională continuă pentru toți membrii echipei.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Înregistrarea corectă și în timp util a tuturor tranzacțiilor financiare
Pregătirea și verificarea documentelor contabile
Întocmirea balanței și a bilanțului
Consultarea clienților în probleme contabile

Cerințe:
Experiență anterioară demonstrată în contabilitate
Cunoștințe solide de utilizare a softurilor de contabilitate
Experiență în utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel )
Cunoștințe legislative relevante în domeniul contabilității
Abilitatea de a comunica eficient în limba engleză reprezintă un avantaj

Beneficii:
Pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența și abilitățile
Tichete de masă
Abonament de sănătate

Suntem o firmă de contabilitate dinamică, cu o reputație solidă în furnizarea serviciilor contabile de încredere și de calitate superioară pentru o varietate de clienți din diferite sectoare. Echipa noastră este dedicată și pasionată de excelența în domeniul contabilității și așteptăm cu nerăbdare să adăugăm un nou membru talentat în echipă.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024