Gratis

Contabil

ARTMARK HOLDING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te potrivesti acestui rol dacă:

- Ai experiență în contabilitate de minim 1 an;
- Ai cunostinte de contabilitate si fiscalitate;
- Esti acel contabil care se informează mereu cu privire la modificările fiscale și legislative cu impact asupra domeniului;
- Ai studii superioare finalizate - diplomă universitară în contabilitate / finanțe / economie;
- Ai competențe în MS-Office (în special Excel) și ERP;
- Ai cunoștințe de operare în SAGA și Charisma;
- Ai abilități excelente de analiză și rezolvare a sarcinilor multiple – prioritizare, adaptabilitate la schimbarea sarcinilor și responsabilităților;
- Ai abilitatea de a lucra cu și respecta termenele-limită;
- Ai atenția la detalii și capacitatea de a menține stricte standarde de confidențialitate;
- Ești proactiv, responsabil și ambițios.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- sarcini contabile generale: introducerea datelor, facturare, evidența contabilă și balanța lunară;
- responsabil de contabilizarea deconturilor;
- contabilitate bancară și numerar;
- jurnal de vânzări și de cumpărari;
- contabilitatea activelor fixe;
- întocmește lista obiectelor de inventar și a mijloacelor fixe în conformitate cu înregistrările contabile;
- respectarea standardelor Grupului în colaborare cu toate celelalte departamente.

Beneficii:
- pachet servicii medicale privat Regina Maria;
- birou central, la Palatul Cesianu Racoviță;
- program flexibil confrom Regulament Intern;
- acces evenimente culturale;
- abonament coporate World Class Downtown.

​Artmark Holding este astăzi instituția în care, prin care și cu care piață de artă din România există.
Fondat în 2008, Artmark este principalul marketplace cultural din piața de artă din România. În 2022, Artmark își extinde activitatea în piața de artă din spațiul economic european (EEA), deschizând filiale în Bulgaria și Croația.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024