Gratis

Contabil

SC Deco Frucht S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Depozitul este amplasat in Stefanestii de Jos, in preajma unor alte depozite de renume, cum ar fii Mega Image, Dechatlon sau Penny Market!

Pentru postul de Contabil Primar:
  • Persoana dinamica, dornica sa se dezvolte din punct de vedere profesional, capabila sa invete mereu lucruri noi;
  • Studiile finalizate si cu un minim de experienta in contabilitate primara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Emitere avize conform comenzilor primite de la clienti;
  • Ulterior confirmarii avizelor dupa receptii, intocmirea facturilor conform receptiilor primite de la clienti;
  • Cunostinte Office (Excel, Word, Microsoft Outlook), cunostinte de baza OMC reprezinta un avantaj.

Beneficii:
  • Se asigura transport si se ofera masa de pranz in cadrul societatii!

Companie ce se ocupa cu importul si distributia de legume-fructe pe teritoriul intregii tari! Suntem unul dintre cei mai mari furnizori de legume si fructe proaspete din Romania, principalii clienti fiind cei mai mari retail-eri de pe teritoriul tarii.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024