Gratis

CONTABIL

DENTOTAL INVESTMENT

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Experiența anterioară în hoteluri sau cunoasterea programului OPERA constituie un avantaj ;
- Gandire analitica;
- Abilitati de comunicare ;
- Sunt necesare cunostinte de specialitate;
- Limba engleza - fluent (scris, vorbit si citit).

Descrierea jobului

- Verifica justificativele specifice dosarelor debitori (cerere de deschidere cont, tarife, comisioane, taxe, persoane de contact, adresa de facturare, alte documente);
- Inregistreaza notele contabile relative la operatiile privind debitorii;
- Preia, inregistreaza dosarele debitori din OPERA in programul de contabilitate SUN SYSTEMS;
- Intocmeste si transmite facturile debitorilor, impreuna cu justificativele aferente;
- Urmareste si inregistreaza plata debitorilor.

Beneficii:
- salariu
- tichete de masa,
- abonament sanatate la clinica privata,
- program de lucru 8 ore/zi

Mercure Bucharest City Center este cel mai elegant boutique hotel de 4 stele deschis in Bucuresti la finele anului 2014.

Mercure este un brand midscale, non-standardizat, al grupului Accor. Hotelurile Mercure împărtășesc standarde de calitate comune și sunt conduse de către hotelieri pasionati. Fie că sunt situate în centrele orașelor mari, la malul mării sau în stațiunile montane, fiecare unitate oferă o experiență autentică atât pentru calatoriile de afaceri cat și pentru cele de agrement. Rețeaua Mercure cuprinde peste 700 de hoteluri în 52 de țări din întreaga lume, reprezintă o alternativă competitiva la hotelurile standardizate sau la cele locale independente, și combină puterea unei rețele internaționale cu excelenta profesională și experiența digitala.

Pentru mai multe informatii, vizitati http://www.accorhotels.ro/hotel-mercure-bucuresti-city-center/

Va asteptam sa va alaturati echipei noastre!
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024