Gratis

Contabil

Stoian I. Veronica Persoană Fizică Autorizată

Candidatul Ideal

• Cunoștințe solide de contabilitate și finanțe;
• Studii superioare de specialitate (economic);
• Abilități de comunicare și colaborare în echipă;
• Minim 2 ani experiență într-o poziție similară, de preferat experiență în programul Saga Software;
• Cunoștințe pachet Microsoft Office;
• Cunoștințele de operare Revisal constituie avantaj.

Descrierea jobului

• Verificarea, prelucrarea și introducerea în programul de contabilitate a documentelor contabile;
• Întocmirea și verificarea documentelor financiare, inclusiv facturi, chitanțe și registre contabile;
• Monitorizarea și reconcilierea conturilor financiare;
• Întocmirea declarațiilor fiscale și a altor rapoarte financiare necesare;
• Înregistrarea contractelor de muncă și a modificărilor acestora în Revisal;
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Concedii și prime de sărbători.

Persoana juridica autorizată CECCAR care activează in domeniul financiar-contabil, cu un portofoliu de peste 200 clienți din diverse domenii de activitate si o echipa formata din 6 membri, caută un(o) coleg(ă) profesionist(ă) și motivat(ă) care să se alăture echipei noastre pe poziția de Contabil pentru biroul din Chiajna ( Militari Residence ).
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024