Gratis

Contabil

Ai Butler Services Uk Ltd
6 poziții

Candidatul Ideal

- cunostinte de contabilitate primara.

Candidații trebuie să vorbească fluent limba engleză și să aibă cunoștințe solide în cel puțin una dintre limbile țărilor menționate. Experiența în Excel și gestionarea documentelor în cloud sunt obligatorii. Cunoștințele în domeniul IT și
API-uri sunt considerate un avantaj. Dacă îndeplinești aceste criterii și ești pregătit să te alături echipei noastre dinamică, aplică acum!

Descrierea jobului

  • semnarea contractelor online ( si obtinerea de documentatii API si credentiale ) cu companii multinaționale din diferite țări (UK, Germania, Franța, Italia, Spania, Orientul Mijlociu)
Beneficii:

- posibilitate reala de avansare
- sediu central - Calea Victoriei ( aproape de statia de metrou Victoriei)
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024