CONTABIL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3200 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

5-7 ani experienta in domeniul contabilitatii primare, emitere facturi, verificari solduri clienti/furnizori.
pregatire profesionala : studii medii/superioare in domeniu;
bun organizator documente
persoana ce respecta si intelege cadrul organizatoric de desfasurare a activitatii in conditiile pandemiei Covid-19, referitoare la masurile de siguranta cerute: masca, distantare, dezinfectie, vaccinare – certificat verde necesar
Disponibilitate pentru inceperea imediata a activitatii.
capacitate de organizare si de respectare a termenelor de finalizare ale lucrarilor curente;cunostinte operare PC si software contabil

Descrierea jobului

Lucrari de executat :
emitere facturi clienti
verificare incasari facturi clienti
verificare scadente contracte clienti
receptionare facturi furnizori si verificare cu contractul.
arhivarea contractelor (clienti, furnizori) si a documentelor din firma (acte de proprietate)
efectuarea de rapoarte cu privire la furnizori sau clienti
relatia cu DITL : depunere documente/radieri
verificare iesiri din gestiunile de apartamente

Companie dezvoltari imobiliare care desfasoara un proiect rezidential (vanzare apartamente/locuinte familiale) ofera un post de contabil pentru o durata determinata de 24 de luni – posibila angajare ulterioara pe durata nedeterminata
Publicat 17 nov. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos