Gratis

CONTABIL SENIOR

SILNEF SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul economic ;
Experienta de minim 5 ani pe un post similar;
Experienta in utilizarea programului de contabilitate Wizrom reprezinta avantaj .

Descrierea jobului

Verificarea inregistrarilor contabile;
Colectarea,verificarea si analizarea informatiilor financiare,cat si pregatirea rapoartelor contabile;
Intocmirea si verificarea balantei contabile,a declaratiilor lunare si a bilantului contabil;
Reconcilierea conturilor contabile ;
Verificarea si introducerea facturilor;
Participarea la misiunile de audit;
Intocmirea declaratiilor fiscale.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024