Gratis

CONTABIL SENIOR OTOPENI

MEDICLIM

Candidatul Ideal

- Excelente cunostinte de contabilitate si fiscalitate;
- Studii superioare in domeniu finalizate;
- Experienta de lucru pe un soft integrat ERP prezinta avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana organizata, comunicativa, responsabila, atenta la detalii;
- Spirit de echipa, echilibru comportamental, initiativa pe aria sa de competente;
- Dorinta de dezvoltare si perfectionare profesionala.

Descrierea jobului

- Opereaza avansurile din trezorerie conform deconturilor;
- Emite facturi pentru vanzari mijloace fixe/ obiecte de inventar;
- Contabilizeaza mijloacele fixe si verifica registrul de imobilizari;
- Inregistreaza intrari de marfa in baza documentelor primite de la depozit (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR);
- Verifica soldurile contabile si jurnalele de cumparare-vanzare in vederea intocmirii declaratiilor;
- Inregistreaza salariile si intocmeste declaratiile aferente

BENEFICII:
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- Pachet salarial motivant.

Se asigurara transportul la si de la sediul companiei.
Asiguram confidentialitatea datelor primite.
Doar candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi contactati pentru interviu.

MEDICLIM este companie de import si distributie echipamente medicale, consumabile si reactivi pentru laboratoare din Romania, infiintata in Bucuresti, in anul 1994.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024