Gratis

Contabil primar

Fabio Pizza

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu experienta in SAGA pentru introducerea facturilor de gestiune. Este nevoie de o buna cunoastere a programului si a modului cum sunt structurate conturile de cheltuieli.
Conditiile de munca sunt foarte bune, mediul prietenos. Programul este fix de luni pana vineri de la 10-18, doar la birou pentru eficienta lucrului in echipa.

Descrierea jobului

Introducerea facturilor de gestiune in programul SAGA.
Salariu + bonuri de masa

Fabio Pizza este un lant de pizzerii cu livrare la domiciliu cu o experienta de peste 18 ani in domeniu, fiind o firma care a stabilit standarde de calitate in industria Horeca. In acest moment avem peste 200 de angajati, ajungand una din pizzeriile importante cu livrare la domiciliu din Bucuresti.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024