Gratis

Contabil primar

Cinar Food Distribution

Candidatul Ideal

Ne extindem echipa si imbunatatim serviciile pentru furnizorii si clientii nostri.

Candidatul ideal pentru aceasta pozitie este o persoana cu o experienta pe un post similar de minim 2 ani, cu studii superioare economice, iar cunoasterea programului Senior ERP, reprezinta un avantaj.

Pentru ca noi functionam ca un intreg, invatam unii de la altii, vei fi o persoana deschisa inspre a invata, a-ti admite si corecta greselile, vei fi atenta la detalii, cu spirit de echipa, altruista si o persoana dornica de dezvoltare catre cel mai inalt nivel.

Programul de lucru va fi de 8 ore pe zi (08:30 - 17:00 - 30 minute pauza).

Programul de lucru este hybdrid in sensul ca se va lucra de acasa 1 zi pe saptamana, dupa perioada initiala de inductie si training, iar in rest, se va lucra din Baneasa, Sector 1, Bucuresti.

Descrierea jobului

Responsabilitatile pozitiei de Contabil primar:
  • Intocmire facturi/chitante clienti , anulari(cand este cazul).
  • Introducere facturi/bonuri fiscale furnizori interni diversi Introducere extrase de cont (atunci cand colega raspunzatoare de introducerea lor este in concediu).
  • Intocmire avize transfer si avize de insotire a marfii.
  • Inregistrare bonuri de consum si bonuri de miscare.
  • Verificare fise de cont clienti si confirmari solduri.
  • Indosariaza si arhiveaza documentele contabile.
  • Principalele cerinte pentru pozitie:
  • Studii superioare finalizate, cu specializare in domeniul financiar – bancar / contabilitate.
  • Experienta intr-o pozitie de contabilitate primara de minimum 2 ani.
  • MS Office (Word, Excel) nivel mediu.
  • Capacitatea de analiza, raportare si munca in echipa.
  • Abilitati de comunicare si analiza.
  • Gandire analitica si atentie la detalii.
  • Oferta salariala este:

    3800 de lei net
    30 de lei/zi tichete de masa Sodexo
    abonament Sanopass
    card cadou Fashion Days in valoare de 200 lei pentru ziua de nastere
    tichete cadou pt. Craciun, Paste
    masa calda

    Compania noastra a luat fiinta in 2014 si a inceput cu arie de acoperire pe municipiul Bucuresti, judetele Ilfov, Constanta si cele din sud-estul Romaniei. In prezent distribuim in toata tara.

    Dispunem de depozite frigorifice in centrele importante ale tarii: Timis, Brasov, Cluj, Iasi, Bucuresti-Ilfov, Craiova si Constanta. Distributia se efectueaza in regim propriu cu personal pregatit.

    Obiectivul principal al companiei noastre consta in distributia de produse alimentare catre segmentul fast-food si restaurant. Produsul principal pe care il distribuim este Shaorma, produs de compania Cinar Food Production, companie ce a fost infiintata in anul 2008 iar datorita produselor de calitate superioara pe care le comercializeaza a cunoscut o dezvoltare rapida si durabila in industria de fast-food, atat in Romania cat si in Europa.

    Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024