Gratis

Contabil primar

Candidatul Ideal

  • Dacă ești o persoană calmă, echilibrată, sociabilă, atentă la detalii, dacă îți plac cifrele și stăpânești pârghiile contabilității;
  • Dacă ai studii medii in profilul economic;
  • Dacă ai experiență în domeniul financiar - contabil de cel putin 2 ani;
  • Dacă ai bune abilităti de lucru in Microsoft Office si experienată cu softuri de contabilitate; Atunci ești exact persoana pe care o cautăm.
Vei fi clar avantajat, dacă ai mai activat într-o firmă din domeniul HORECA, cunoști programul SAGA, BREEZE SI KEEP UP

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi in principal:
  • Operarea în contabilitate a achizițiilor de materii prime si materiale, NIR-uri, Bonuri de consum, verificarea stocurilor, emiterea facturilor pentru clienti;
  • Verificari de solduri cu terții (clienți si furnizori);
  • Înregistrarea mijloacelor fixe și amortizărilor, facturilor de leasing;
  • Înregistrarea în contabilitate a Extraselor bancare și a Registrului de Casă;
  • Înregistrarea deconturilor de cheltuieli
  • Înregistrarea facturilor de utilitați, servicii și a deconturilor de asigurări (rca, casco, asigurări de bunuri);
  • Pregatirea si gestionarea dosarelor de personal
  • Depunerea concediilor medicale la autoritatile competente
  • Diverse situatii in Microsoft Excel
  • Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor

Restaurantul Piazzetta degli Amici este situat in inima comunei Corbeanca, in locul unde nu de mult se situa fosta moara din Corbeanca, fiind locul unde se imbina armonios maiestria si talentul bucatarilor cu pofta de mancare si experienta personalului de service.

Localizarea este relativ simpla, restaurantul aflandu-se in Complexul Comercial Moara Corbeanca situat pe sos. Unirii, nr. 236, Corbeanca, Jud. Ilfov complex de tip strip mall ce acomodeaza o gama larga de servicii gen: gelaterie, cofetarie, saloane de infrumusetare, centre educationale pentru copii, spalatorie chimica, farmacie, cafenele, magazin pentru animale, cabinet de stomatologie, atelier croitorie, magazin de detergenti si Mega Image.

Restaurantul dispune de o capacitate de 200 locuri interioare si o terasa cu 110 locuri. Fiind un restaurant de dimensiuni medii are posibilitatea organizarii unor petreceri mai restranse de tip : onomastice, intruniri intre prieteni sau alte petreceri cu caracter familial fiind gandit inca de la inceput pe principiul family place.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024