Gratis

Contabil primar / Secretara

TS ACTIVE SUPPLY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • capacitatea de a invata rapid,
  • atitudine pozitiva,
  • persoana organizata,
  • spirit de echipa studii finalizate cu profil economic (studii medii sau superioare finalizate)-de preferat;
  • experiență pe un post similar 2 ani;
  • cunostinte de operare în MS Office (Word si Excel);
  • abilități foarte bune de comunicare și relaționare: vorbit și scris (telefon, e-mail);
  • flexibilitate, abilităţi da a gestiona simultan mai multe sarcini;
  • permis de conducere.

Descrierea jobului

  • intocmire facturi si efectuează activitățile specifice pentru trimiterea facturilor la clienți;
  • urmărește și verifică sosirea facturilor de la clienți, a chitanțelor și le indosariaza;
  • mentinerea relatiei cu clientii si furnizorii/ confirmari de sold;
  • preia si înregistrează comenzile, reclamațiile clienților și le comunică persoanelor competente pentru soluționare;
  • intocmeste contracte;
  • intocmire ordine de plata/foi de varsamant;
  • intocmirea registrului de casa, note de intrare receptie;
  • indosariere documente;
  • administrarea corespondenței (email, poștă)
  • elaborarea și redactarea diverselor documente, prezentări și rapoarte
  • participă activ la rezolvarea sarcinilor echipei;
  • alte sarcini contabile/administrative solicitate in functie de nevoile companiei.
Se asigură un mediu de lucru placut, posibilitati de crestere/avansare.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024