Gratis

Contabil junior

SC ORENSTEIN, OSTRO & ASS 2002 SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare economice sau experienta minim 2 ani;
  • Formare minimala in domeniul contabil si dorinta de a evolua in consultanta in domeniul contabil si fiscal;
  • Cunoscator de limba engleza nivel mediu spre avansat (obligatoriu);
  • Cunostinte de operare in Excel/Word (obligatoriu);
  • Atentie la detalii si capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
  • Comunicarea cu clientii pentru a ne asigura ca toate nevoile lor sunt intelese si abordate corespunzator;
  • Dorinta de a invata de la profesionisti in domeniu;
  • Ai un caracter sociabil, deschis si personalitate independenta;
  • Precizie, responsabilitate, bine organizat, gandire logica.
  • Cunostinte de salarizare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Vei face parte dintr-o echipa completa si vei invata pas cu pas detaliile serviciilor pe care le oferim clientilor nostri. Responsabilitatile iti vor fi alocate treptat, pe masura evolutiei profesionale;
  • Vei gestiona clientii care fac parte din portofoliul echipei, avand suportul tuturor celor din echipa;
  • Vei participa astfel la toate activitatile contabile / fiscale necesare clientilor ce sunt alocati echipei.

Beneficii:
  • Te ajutam sa inveti, vei face parte dintr-o echipa, vei beneficia de formare si ghidare despre ceea ce trebuie sa faci;
  • Investim in dezvoltarea ta profesionala si asiguram plata taxelor aferente asociatiilor profesionale;
  • Vei beneficia nu numai de un salariu, ci de un pachet de beneficii complexe pe care ti-l vom prezenta cu ocazia interviului la care te invitam sa participi;
  • Asiguram un mediu de lucru atractiv, birourile noastre sunt situate, aproape de mijloacele de transport, de zone verzi, de locuri de iesit in pauzele de la birou;
  • Vei avea un program de lucru flexibil si ne dorim sa vii cu placere la munca.

Orenstein, Ostro & Associates Group este unul dintre cele mai puternice grupuri independente, neafiliate, de audit si contabilitate, oferind servicii de inalta calitate si garantia profesionalismului specialistilor nostri.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024