Gratis

Contabil Junior

ISS FACILITY SERVICES INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

CERINȚE:
  • Licenţă studii contabilitate;
  • Minim 1-2 ani experienţă într-o poziţie similară;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Cunoştinţe foarte bune MS Office;
  • Experienţă de lucru în Navision constituie un avantaj;
  • Persoană responsabilă, atentă la detalii, cu abilităţi dezvoltate de comunicare, orientată spre obţinerea de rezultate;
  • Să fie o persoană cu iniţiativă şi capacitate de analiză, sinteză şi cercetare a informaţiilor, capabilă să poată privi o situaţie în ansamblu, cât şi în detaliu;
  • Capacitate de lucru în echipă şi în condiţii de stres;
  • Să fie o persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă.

Descrierea jobului

  • Primeste, verifica, inregistreaza si arhiveaza documente financiar – contabile;
  • Intocmeste documentele contabile;
  • Dispozitii de plata, dispozitii incasare, intocmire deconturi de cheltuieli
  • Inregistrarea in programul de contabilitate a incasarilor de la clienti si a platilor catre furnizori
  • Asigura si verifica intocmirea documentatiei complete necesare platii facturilor
  • Monitorizarea permanenta a incarcarii/descarcarii facturilor emise/primite in sectiunea e-Factura din SPV,cu respectarea legislatiei in vigoare si a normelor interne;
  • Păstrează confidenţialitatea informaţiilor la care are acces;
  • Asigura o buna comunicare cu celelalte departamente;
  • Respecta procedurile interne.
  • Urmareste inchiderea comenzilor emise catre furnizori cu facturile primite de la acestia.
  • Actualizeaza permanent registrul contractelor cu furnizorii
Beneficii:
  • salariu motivant in functie de cunostiinte;
  • bonuri de masa;
  • abonament suplimentar Medicover;
  • posibilitate reala de invatare si dezvoltare;

The ISS Group was founded in Copenhagen in 1901 and has grown to become one of the world’s leading Facility Services companies. ISS offers a wide range of services such as: Cleaning, Catering, Security, Property and Support Services as well as Facility Management. Global revenue amounted to DKK 78.5 billion in 2013 and ISS has more than 530,000 employees and local operations in more than 50 countries across Europe,Asia, North America, Latin America and Pacific, serving thousands of both public and private sector customers. In Romania, ISS operates in more than 2000 sites, for a wide range of customers, from business offices to industrial areas, delivering all the ISS core services.

For more details please visit our site: www.ro.issworld.com
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024