Gratis

Contabil Junior

POLICOLOR

Candidatul Ideal

De ce sa alegi o culoare cand le poti avea pe toate? De mai bine de 50 de ani inovăm în domeniul vopselelor şi lacurilor. Aşa reuşim să le oferim clienţilor şi partenerilor cele mai bune soluţii, fie ca vorbim de home&deco, auto sau industrial. Impreună cu clienţii noştri, continuăm să sprijinim şi să extindem Puterea Culorii.

Ne dorim sa gasim la tine :
  • Studii in domeniul economic;
  • Cunostinte de operare PC: Windows, Ms Office, SAP;
  • Cunostinte de contabilitate si experienta in domeniu;
  • Responsabilitate si acuratete;
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de analiza, sinteza, interpretare;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Dorinta de invatare si colaborare cu membrii echipei.

Descrierea jobului

Atributii/Responsabilitati:
  • Inregistreaza facturi de achizitie ;
  • Inregistreaza deconturi ;
  • Inregistreaza tranzactii cash ;
  • Ajuta la inregistrarea acrruals furnizori;
  • Ajuta la verificarea si depunerea SAF-T si Intrastat;
  • Participa la inventarierea gestiunilor Policolor ;
  • Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile ;
  • Alte responsabilitati date de superiorul ierarhic ;

Policolor – Orgachim este lider regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru piaţa industrială şi auto. Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţele clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru!

Reputația noastră se bazează pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate. Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

* Protecția datelor cu caracter personal Policolor SA procesează numai datele personale necesare procesului de recrutare pentru o perioadă de 24 luni. După perioada anterior menționată, toate informațiile funizate vor fi șterse. Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transferate sau utilizate în alt mod decât cele declarate în prezenta declarație. Aveți dreptul de a fi informați, de a accesa, de a rectifica, de a șterge, de a restrânge procesarea, de a obiecta și de vă plânge autorității de supraveghere. Pentru detalii, exercitarea drepturilor sau clarificări legate de datele dvs. cu caracter personal, vă rugăm să ne scrieți la adresa GDPR@policolor.ro

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024