Publicat 06 Dec 2019 | Expiră 06 Ian 2020

CONTABIL JUNIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student(ă), absolvent(ă) de studii economice sau cu experienţă
Cunoștințe de operare PC - MS OFFICE: Excel, Word, Internet,Google, Email și EXPRESOFT(constituie avantaj)
Cunoștințe de contabilitate primară sau dornic(ă) să înveţe mai multe din domeniul contabilităţii
Abilități de lucru cu cifre și formule de calcul
Persoană dinamică, organizată, cu atitudine pozitivă si proactivă, cu abilități de comunicare și relaționare într-o echipă

Descrierea jobului

Operează documentele de intrare - ieșire marfa în programul de gestiune
Operează documentele necesare transferurilor de stoc între gestiuni
Corectează erorile semnalate din magazine și / sau din depozit
Actualizează datele în programul de gestiune
Arhivează documentele operate
Participă la inventare
Colaborează eficient și plăcut cu ceilalți membri ai echipei din care face parte

Expirat
CONTABIL JUNIOR  -  STOP & SHOP SQUARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles