Gratis

Contabil / Economist

SC CONS AUDIT LG DELEA NOUA NR 3

Candidatul Ideal

Cauta Contabil-Economist!

- experienta in soft contabilitate winmentor ( ar constitui un avantaj )
- studii superioare economice;
- experienta de minim 2 ani intr-o societate de contabilitate;
- persoana atenta la detalii;

Nu este necesara calitatea de expert contabil.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- intocmirea evidentelor contabile pentru mai multe societati de la inregistrarea documentelor pana la calcularea taxelor
dar exclusiv intocmirea statelor de salarii care se realizeaza in compartiment distinct;
- intocmirea declaratiilor fiscale;

Beneficii

​- tichete de masa
- abonament servicii medicale Regina Maria;
- mediu de lucru modern, in cladire de birouri;
- program flexibil de lucru cu 8 ore si o jumatate ora pauza masa;
- dotari cu echipamente noi si performante cu parte de hard si soft ultra moderne si de ultima generatie;
- instruire si consiliere profesionala permanenta cu suport fiscal, contabil;
- salariu se negociaza si este real in contractul de munca

Periodic se organizeaza cursuri pregatire profesionala cu specialisti din Min. de finante.

Va asteptam sa ne cunoasteti si sa va alturati unei tinere echipe in care pregatirea dvs profesionala oricat de buna este acum ,pe viitor cu siguranta se va transforma in una speciala !
Indiferent de optiunile dumneavoastra ,noi va dorim mult success!

CONS AUDIT LG este o societate care desfasoara activitati de servicii financiare , cum ar fi servicii de contabilitate,consultanta fiscala, audit ,salarizare ,resurse umane si altele conexe.
Am inceput activitatea in Ianuarie 1996 si de 28 de ani nu ne-am oprit. Nu suntem numerosi (in perioada amintita nu am depasit 20 angajati ),dar am fost si suntem certitudinea locului de munca pentru fiecare angajat.
Salariile sunt achitate fara intarziere.Exista remuneratii distincte pentru cei care performeaza si posibilitatea avansarii.
Programul este flexibil,asfel incat fiecare angajat isi poate rezolva si problemele personale indifferent de programul companiei.
Nu se lucreza ore suplimentare si se acorda toate zilele libere cf legislatiei din Romania.
Spatiul unde echipa noastra isi desfasoara activitatea este o cladire eleganta de birouri,
cu echipamente noi si performante cu parte de hard si soft ultra moderne si de ultima generatie.
Adresa este Delea noua, nr 3, et 1 - caldire birouri -

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024