Gratis

CONTABIL / ECONOMIST

SC AREON IMPEX SRL

Candidatul Ideal

SC AREON IMPEX SRL angajeaza pentru departamentul FINANCIAR-CONTABIL

-Experienta de minim 3-5 ani pe un post similar;
-Foarte bune constinte de limba engleza;
-Excelente abilitati de operare in Excel;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Înregistrarea Tranzacțiilor Financiare:
2. Evidența Contabilă:
3. Raportare Financiară:
4. Conformitatea Reglementărilor Contabile:
5. Analiza și Interpretarea Datelor Financiare:
6. Audit Intern și Extern:
7. Consultanță și Suport:
8. Eficiența Proceselor Contabile:
9. Gestionarea e-factura in SPV (transmitere si primire facturi)

Se lucreaza un singur schimb, de L-J de la 8.00- 17.00 si V 08.00-14.30

Se ofera: salariu motivant, direct proportional cu nivelul experientei ( negociat in urma interviului) +tichete de masa+ decontare transport+asigurare de viata de grup

SC Areon Impex SRL este sucursala in România a producătorului de odorizante "Areon", Corporatia Balev LTD din Bulgaria.
Activitatea se desfasoara in zona Pallady-Pantelimon, sectorul 3, Str. Drumul intre tarlale, nr.41-45, exista statie STB in fata firmei
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024