Gratis

Contabil / Economist cu experienta

Bentz Accounting Administration
4 poziții

Candidatul Ideal

- studii medii sau superioare in domeniul financiar - contabil/ economist
- cunostinte in domeniul legislatiei contabile si fiscale
- persoana cu initiativa, capabila sa lucreze atat independent cat si in echipa
- persoana ordonata, atenta la detalii, cu abilitati de comunicare

Descrierea jobului

# volumul de munca se aloca in functie de experienta si capacitatea angajatului
# va asigura inregistrarea documentelor contabile lunare
# inregistarea tuturor operatiunilor financiar contabile in timp optim pana la nivel de balanta
# videnta mijloacelor fixe, a obiectelor de inventar, evidenta furnizorilor si clientilor
# contabilitatea deconturilor cu personalul; Inregistrarea operatiunilor de casa si banca
# entinerea relatiei cu clientii (telefon, email).

BENEFICII
Cursuri specializate platite de firma pentru colegii care doresc sa evolueze
Acces la Noutati Legislative prin intermediul portalului nostru cu cei mai experimentati contabili din tara
Portofoliu de clienti din toate domeniile inclusiv la nivel international
Bonuri de masa
Prime specifice sarbatorilor
Salariu motivant, corespunzator pregatirii si experientei
Posibilitati de crestere a salariului trimestrial sau anual

Suntem firma de contabilitate membra CECCAR, cu o echipa tânăra și dinamica, ne plac automatizarile și sa ne facem munca usoara. Tinem foarte mult la calitatea lucrarilor pe care le efectuam si la a fi partenerul clientului, nu operatori de date.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024