Gratis

Contabil Deconturi

ANTENA TV GROUP S.A.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice
  • Experienta de minim 2 ani
  • Bune cunostinte de operare PC
  • Bune abilitati de comunicare si relationare cu o buna capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

• Evidenta, urmarirea si contabilizarea debitorilor din avansuri spre
decontare (ct. 542) pentru avansuri spre decontare ridicate de angajatii
societatii;
• Verificarea corectitudinii si legalitatii deconturilor de cheltuieli
primite de la departamentele societatii;
• Inregistrarea in contabilitate corect si la timp a deconturilor de
cheltuieli primite;
• Evidenta si verificarea conturilor 542 analitice alocate;
• Colaborare, comunicare cu toate departamentele pentru obtinerea
documentelor justificative (rapoarte, referate), care sa ateste prestarea
serviciilor, inclusiv a celor achitate in avans.

Suntem echipa Antena Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024