Gratis

CONTABIL cu minim 4 ani experienta

Grin Pink Med S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam CONTABIL CU EXPERIENTA, pentru contabilitate primara, economist, sa cunoasca programul SAGA, sa aiba experienta pe gestiune, program de gestiune, valuta. Salariu NET 6000 RON.

Candidatul ideal:
- studii superioare de contabilitate
- EXPERIENTA in DOMENIU DE MINIM 4 ANI
- cunostinte teoretice si practice in domeniul financiar contabil necesare exercitarii functiei
- experienta in domeniul firmelor medicale/ distributie dispozitive medicale
- cunostinte avansate de operare PC
- flexibilitate
- rezistenta la stress
- disponibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica
- prezenta la locatia sediului firmei pe toata durata programului de lucru este absolut necesara
- locatia este in Sectorul 1, Bucuresti, zona Soseaua Nordului .

Descrierea jobului

Venitul lunar este motivant, cu posibilitate de marire, in functie de volumul de munca prestat, precum si in functie de calitatile profesionale si dedicarea pe care le apreciem in mod corespunzator;
Programul de lucru este de Luni pana Vineri orele 9.00--17.00;
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

Companie de distributie dispozitive medicale
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024