Gratis

CONTABIL CU EXPERIENTA

NEGOITA CONSULTANTA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca vrei sa lucrezi alaturi de noi, ne dorim :
Sa ai bune cunoștințe teoretice și practice de contabilitate și fiscalitate.
Sa ai experienta in domeniu de cel putin 5 ani.
Sa stii sa utilizezi Excel-nivel mediu, Word, Outlook.
Sa fii o persoana organizata, responsabila, sa stii sa iti prioritizezi munca astfel incat sa respecti termenele.
Sa iti placa sa lucrezi in echipa, sa fii orientat/a catre gasirea de solutii atunci cand este nevoie.
Sa ai abilități bune de comunicare si un mod de a gandi flexibil, care sa te ajute sa te adaptezi cu usurinta la situatiile noi.
Sustinerea unui test cu intrebari din contabilitate si fiscalitate, este parte din interviu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Acest post presupune sa te ocupi de operarea documentelor contabile pana la inchiderea si verificarea balantelor, intocmirea si depunerea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈declaratiilor fiscale si a situatiilor financiare (fara partea de HR si Salarizare).

Beneficii:
Oferim un salariu corelat cu experienta si competentele tale.
Oferim tichete de masa, prime de Paste, de Craciun si de 8 Martie (pentru colege).
Decontam transportul pe Metrorex si RATB.

Suntem o firma de contabilitate in continua dezvoltare. Avem biroul in sector 3, zona Timpuri Noi (maxim 10 minute de statia de metrou).
De peste 12 ani echipa noastra de profesionisti ofera servicii clientilor din domenii variate de activitare: dezvoltare imobiliara, comert, servicii, productie.
Ne preocupam sa oferim soluții personalizate in functie de specificul si provocarile fiecarei afaceri. Tratam toate firmele cu același nivel de profesionalism, indiferent de marime sau complexitate. Datorita acestor motive si calitatii inalte a serviciilor pe care le primesc, clientii ne-au ramas loiali si astfel, am dezvoltat relatii de lunga durata, bazate pe incredre reciproca.
Lucram cu un soft performant, dar foarte prietenos, iar o parte din operatiunile contabile sunt facute de aplicatii automatizate. Sustinem prezenta fizica la birou, insa avem si colegi care aleg sa lucreze de acasa cateva zile pe luna.
Credem în puterea unei echipe unite și ne străduim să mentinem un mediu de lucru confortabil, sigur și de încredere. Suntem profesionisti, colaboram si ne sustinem reciproc, celebrăm reușitele împreună.

Prin trimiterea CV-ului, iti dai acordul cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal.
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024