Gratis

CONTABIL cu experienta

CFGCONFIDENTIAL

Candidatul Ideal

  • Experienta pe o pozitie similara (experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara)
  • Studii superioare ,Cunostinte de Microsoft Office, nivel mediu Excel;
  • Cunoasterea programului WindSoft, SAGA
  • Cunostinte privind legislatia in domeniu Transportului
  • Atentie la detaliu si buna organizare, responsabilitate si seriozitate
  • Cunostine limba engleza scris/vorbit avansat

Descrierea jobului

  • introducerea actelor in SAGA ( extrase, bonuri, NIR etc
  • evidenta clientilor (fisa partener)
  • resurse umane
  • state de salarii, contracte munca, acte aditionale, intocmire/depunere Revisal;
  • reprezentare societate la control fiscal;
  • intocmire Bilant Contabil si raportari financiare;
  • intocmire acte Registrul Comertului
  • infiintari și modificări la Registrul comerțului.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv si beneficii (castiguri financiare in functie de realizari)
  • Conditii de munca intr-un spatiu modern;
  • Un mediu de lucru profesional placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa;
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de succes

Va rugam sa ne trimiteti cv-urile dvs. prin intermediul aplicatiei sau whatsapp CAUTAM OAMENI CARE POT OFERII MAXIMA SERIOZITATE SI AU EXPERIENTA.

Înființată în anul 2019, compania CFG Trans este o companie de familie care s-a poziționat rapid ca unul dintre cei mai importanți jucători de pe piața din România, oferind servicii integrate de transport comercial de mărfuri și logistică în toată Europa. Deținem o flotă complexă de mașini gata să rezolve orice problemă, iar rețeaua extinsă de transport ne permite să abordăm relaxați orice fel de provocare. Având o echipă de încredere cu peste 40 de angajați și un portofoliu care crește de la an la an.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024