Gratis

Contabil cu experienta minim 2 ani

SC TOKYO MOTORS SRL

Candidatul Ideal

O persoana organizata, absolvent(a) de studii superioare (economie, contabilitate), ce detine minim 2 ani experienta pe un post de contabil sau similar si care doreste sa lucreze intr-un mediu placut si disciplinat.

Descrierea jobului

- Operarea extraselor de cont si a rapoartelor Z zilnice
- Operarea documentelor financiar contabile emise de furnizori
- Urmarirea incasarilor si pregatirea platilor la termenul agreat cu partenerii
- Emiterea facturilor fiscale
- Organizarea și îndosarierea documentelor financiar-contabile

Tokyo Motors este partener al retelei Toyota Romania, desfasurandu-si activitatea in judetele Iasi si Neamt. Tokyo Motors vine in sprijinul clientilor de autoturisme Toyota prin servicii de vanzare si post-vanzare dezvoltate in jurul unui concept urban de retail si service.

Valorile promovate de noi sunt valorile pe care marca Toyota le-a cultivat de-a lungul celor aproximativ 100 de ani de existenta. Seriozitatea, profesionalismul, grija pentru angajati si clienti, precum si imbunatatirea continua a serviciilor noastre sunt principiile de baza dupa care ne ghidam.

In desfasurarea activitatii, punem un accent deosebit pe pregatirea profesionala a echipei noastre, motiv pentru care fiecare salariat participa frecvent la traininguri de perfectionare profesionala fie organizate local, fie sustinute de Toyota Romania.

Publicat 10 Mart. 2024 Reactualizat 10 Mart. 2024 Expiră 9 Apr. 2024