Gratis

CONTABIL / CONTABILA

Hotel Crystal Palace

Candidatul Ideal

CONTABIL
(contabilitate primara, operator introducere date)

Societate comerciala , angajeaza contabil pentru operatiuni de contabilitate primara, operator
introducere date.

Cerinte:
  • Experienta in contabilitatea primara, pe un post similar - minimum 2 ani;
  • Cunostinte operare in program de contabilitate Saga, (constituie un avantaj);
  • Studii medii in domeniul financiar contabil;
  • Studii superioare in domeniul financiar contabil (constituie un avantaj);
  • Cunostinte de operare in Excel, Word;
  • Competente de comunicare, corectitudine, organizare, implicare cu spirit de echipa;
  • Seriozitate, rezistenta la stres, asumarea responsabilitatii si respectarea termenelor;
  • Recomandari (constituie un avantaj);

Descrierea jobului

  • Activitati de contabilitate primara :
  • Inregistrarea documentelor contabile zilnice (furnizori, client, deconturi, registru de casa,
  • registru de banca);
  • evidenta, inregistrare, verificare documente contabile;
  • inregistrare facturi furnizori;
  • intocmire diverse situatii contabile si extracontabile;
  • intocmire diverse situatii si rapoarte in EXCEL;
  • diverse activitati complementare in cadrul Departamentului de contabilitate.
  • Activitati conexe:
  • Redactare documente diverse;
  • Evidenta/inregistrarea documente;
  • Activitati conexe ocazionale;
  • Diverse activitati in cadrul Departamentului de contabilitate.

Activitatea se desfasoara in Bucuresti sector 1.
Program lucru de luni-vineri cu orar fix.
Conditii de angajare (interviu).
Disponibilitate de angajare imediata (constituie un avantaj).

Contact pentru trimitere CV: contabil.angajare.2023@gmail.com / florin@cphotel.ro

Caracteristici
Domeniu activitate: Contabilitate, finante
Tip colaborare: Perioada nedeterminata
Locatie job: locatie fixa
Pot aplica studenti: nu
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024