Gratis

CONTABIL / CONTABILA

LINIILE CONTINENTALE DE TRANSPORT - LCT SRL

Candidatul Ideal

  • Studii economice cu bune cunostinte in domeniul legislativ;
  • Abilități de comunicare, organizare si gestionare a timpului;
  • Disciplină și dorință de învățare;
  • Atenţie la detalii;
  • Capacitate de asimilare rapidă a informaţiilor;
  • Limba engleză;

Descrierea jobului

  • Verifica documentele primite, in conformitate cu politicile de gestionare a riscurilor din companie și a legislației in vigoare
  • Înregistreaza corect și la timp în contabilitate a tuturor operațiunilor din aria sa de responsabilitate;
  • Înregistreaza facturile de furnizori pe centre de cost;
  • Înregistreaza deconturile de cheltuieli si extrase de bancă;
  • Plati furnizori;
Program de lucru: 08:00 - 17:00

Beneficii:
Tichete de masa ( 40 lei)
Servicii medicale private.

Firma noastra, Liniile Continentale de Transport, este o companie cu vechime pe piata transporturilor din Romania, dar si pe piata Europeana. Suntem o companie in plina dezvoltare si in accesiune, care deserveste atat transportul bunurilor generale cat si cea a marfurilor periculoase. Echipa care coordoneaza activitatea firmei este una tanara, cu potential si experienta in domeniu.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024