Gratis

CONTABIL / AUDITOR in firma de contabilitate

3B EXPERT AUDIT
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru noi esti candidatul ideal daca:

+ Iti place sa interactionezi cu oamenii si poti sa empatizezi cu acestia.
+ Ai o pasiune pentru economie, contabilitate si implicit dorinta de a fi la curent cu legislatia specifica.
+ Esti student(a) sau ai absolvit o facultate de profil si utilizezi in mod curent aplicatii tip MS Word si Excel.

Adauga entuziasm si statornicie si te asteptam cu bratele deschise.

Descrierea jobului

CONTABIL
Suntem o firma care ofera servicii complete de contabilitate, audit si consultanta. Facand parte din echipa noastra vei ajuta la:

+ Vei gestiona -functie de nivelul tau de experienta- un portofoliu de clienti. Si anume:
> Inregistrarea corecta (conform cu principiile si reglementarile contabile si fiscale aplicabile) a tuturor operatiunilor financiar-contabile ale unei sau mai multor firme-client.
> Intocmirea balantelor, bilanturilor, contului de profit si pierdere, notelor explicative, cash-flow-uri (lei si valuta)
> Analiza situatiilor financiare ale clientilor, consultanta financiar-fiscala
> Colaborarea cu departamentul de noutati legislative al firmei
> Colaborarea sau participarea in cadrul echipei de audit

+ Cum punem foarte mare accent pe relatia cu clientii nostri, vei ajuta si tu sa le oferim un climat de incredere si parteneriat.

AUDITOR JUNIOR
+ Colaboreaza cu echipa de noutati legislative
+ Participa la diversele misiunile de audit

BENEFICII
Mediu de lucru placut si profesionist intro locatie centrala, zona rezidentiala si linistita.
+ Colegi tineri, profesionisti si ambitiosi
+ Cursuri specializate platite de firma
+ Acces la Noutati Legislative explicate - intocmite de firma noastra
+ Portofoliu divers de clienti - implicit vei capata experienta in diverse domenii
+ Bonuri de masa
+ Prime specifice sarbatorilor
+ Salariu motivant, corespunzator pregatirii si experientei, cu posibilitati de crestere anual

3B EXPERT AUDIT este o firma boutique de audit, contabilitate si consultanta. Ne-am infiintat in anul 1998 si suntem membru deplin si exclusiv pentru Romania al retelei Russell Bedford International (RBI) din 2008.

Russel Bedford International (RBI)- Retea internationala de firme independente de audit, contabilitate si consultanta fiscala, financiara si juridica, are un numar de peste 100 de firme membre, cu mai mult de 300 birouri in peste 100 tari.

Russell Bedford International este membru al IFAC Forum of Firms (FOF), asociatie a retelelor internationale de firme de audit.

www.auditor.ro
www.russellbedford.com
www.facebook.com/3bexpertaudit

20 years of wonderful and successful collaboration along-side our clients and partners!
We started in 1998 as a family boutique firm offering high-standard and quality services - such as accounting, audit and tax related as well as management accounting.

In 2008 - we joined Forum of Firms International Network- Russell Bedford International (RBI) - as the exclusive member for Romania.

In 2018 , 10 years after joining RBI and 20 years since we establish the firm - we are proud and honoured to have clients and partners that are with us since the beginning of the firm.

Taking you further...
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024