Gratis

Contabil 2 - 4 ani experienta

CARGO-PARTNER EXPEDITII SRL

Candidatul Ideal

Contabil

Suntem în căutarea unui Contabil dedicat și meticulos pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai o pasiune pentru cifre și un ochi pentru detalii, te vrem în echipa noastră!
La cargo-partner, nu ne vedem pur și simplu ca o casa de expeditii; vedem dincolo de containere și paleti.
Credem în conectarea oamenilor, în construirea de punți între afaceri și în transformarea simplului act de transport într-o experiență memorabilă pentru toți cei implicați.
Alătură-te nouă și dă sens fiecărui kilometru parcurs.

Căutăm pe cineva care:
  • Cunoaste bine alocarea facturilor pe conturi contabile.
  • Are o atenție extraordinară la detalii și o dragoste pentru acuratețe.
  • Este un maestru al multitaskingului și poate gestiona mai multe sarcini simultan, păstrând zâmbetul.
  • Poate naviga cu ușurință prin SAP și este prietenos cu tehnologia.
  • Își aduce zilnic la birou spiritul de echipă și profesionalismul, împreună cu o doză sănătoasă de umor.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Vei fi gardianul nostru financiar, asigurându-te că fiecare tranzacție este înregistrată corect și la timp în registrul nostru de casă.
  • Vei avea misiunea de a examina facturile de la furnizori, verificându-le conformitatea și exactitatea, pentru a ne asigura că totul este în linie cu standardele noastre înalte.
  • Vei colabora cu colegii din diferite departamente, construind punți între cifre și funcționalitățile noastre de zi cu zi.
  • Vei contribui la pregătirea noastră pentru inventarul anual, jucând un rol crucial în închiderea bilanțului nostru contabil.
Alătură-te echipei noastre și contribuie activ la succesul cargo-partner! Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare și beneficii competitive. Trimite CV-ul tău și hai să scriem împreună următorul capitol de succes al companiei!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

cargo-partner is a leading multinational freight forwarder and integrated logistics provider with particular strength in intercontinental transport solutions.

Based in Austria, cargo-partner is present in over 40 countries with more than 4000 employees and continues to grow and expand across the world.

Our employees are highly motivated professionals from many different nations with diverse cultural backgrounds who share a common passion for their work, excellent communication skills and a strong entrepreneurial approach.

We offer an interesting career kick-start for talented people without experience as well as a rewarding opportunity for accomplished logistics and business professionals.

We believe in establishing long-term relationships and investing in the continuous development of our employees.

If you are looking for a vital and challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you! Submit your application and CV via our on-line job portal today.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024