Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Contabil/ Accountant

YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Diplomă de licență în Contabilitate, Finanțe sau domeniu similar.
  • ​Experiență de minim 5 ani într-un post similar.
  • Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate și a instrumentelor Microsoft Excel.
  • Excelente abilități de comunicare în limba engleză, atât scris, cât și vorbit.
  • Permis de conducere valabil.
  • Abilități analitice și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Evidența facturilor interne și externe, asigurând acuratețea și corectitudinea acestora.
  • Emiterea facturilor către clienți și urmărirea încasărilor.
  • Elaborarea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂rapoartelor în Excel privind stocurile de marfă, plățile și alte activități financiare.
  • Gestionarea plăților și verificarea acestora cu extrasele bancare.
  • Gestionarea documentelor vamale conform reglementărilor în vigoare.
  • Asigurarea conformității cu normele și reglementările fiscale (AFM).
Beneficii:
  • Salariu competitiv, în concordanță cu experiența și performanțele tale.
  • Mașină de serviciu pentru deplasări profesionale( locatia job-ului este in Otopeni)
  • Laptop și telefon de serviciu.

La YOUR JOB valoarea constă în servicii de Selectie si Recrutare, Headhunting, Management de Personal profesionale, personalizate și de încredere pe care le oferim clienților și candidaților noștri.

Valorizăm profesionalismul și etica în fiecare interacțiune cu clienții noștri și candidații, asigurându-ne că procesele noastre de selecție sunt obiective și corecte.

Experiența noastră în headhunting și recrutare ne permite să construim echipe de elită pentru companii, aducând oameni talentați și dedicați în cadrul acestora. În plus, ne mândrim cu abilitatea noastră de a găsi candidați potriviți chiar și pentru poziții de top management, unde competiția este acerbă și cerințele sunt ridicate.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.