Gratis

Consultanti -Generali Romania

NEGREA OANA-ROBERTA
10 poziții

Candidatul Ideal

-Studii medii/studii superioare constituie un avantaj;
-Cunostinte medii de utilizare PC;
-Buna abilitati de comunicare,negociere si orientare spre rezultat;
-Spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni;
-Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati
-Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii existenti;
-Promovarea, prezentarea si vanzarea corecta a produselor companiei;
-Identificarea nevoilor clientilor si efectuarea recomandarilor in functie de acestea;
-Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare.

Beneficii
-Finantare pentru primele 24 de luni;
-Grile de comisioane progresive ,care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii;
-Pregatire profesionala continua, prin intermediul training-urilor gratuite;
-Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa.

De aproape doua secole suntem unul dintre principalii furnizori de servicii financiare si de asigurari din intrega lume.
Putem fi gasiti in 60 de tari, unde cei peste 65 milioane de clienti vad in Generali siguranta si incredere atat datorita renumelui ,cat si produselor noastre performante.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024