Gratis

Consultanta financiara - Management

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

• DORINȚĂ DE SUCCES profesional și personal, dispus(ă) să-și folosească timpul, abilitățile și energia pentru a ajunge cât mai sus!
• Dispus(ă) să ÎNVEȚE, pentru că dacă nu învață, este imposibil să crească
• student(ă) SAU proaspăt absolvent(ă) SAU tânăr(ă) profesionist(ă) SAU profesionist(ă) care dorește să se re-specializeze și să facă tranziția către o altă carieră, mult mai dinamică, de tip antreprenorial
• DESCURCĂREȚ(Ă) și cu spirit de ANTREPRENOR (nu va fi cineva ce te va obliga să muncești, acest lucru înseamnă că este nevoie să te pui singur(ă) la muncă o dată ce știi ce ai de făcut)
• Să lucreze într-o ținută business, pentru că aspectul tău este în strânsă legătură cu compania noastră
• Gândire POZITIVĂ și o personalitate deschisă – nu dorim să stricăm mediul foarte plăcut pe care l-am creat deja
• Să fie SOCIABIL(Ă) și atent(ă) la detalii
• Cunostințe medii de Microsoft Office
• Și, cel mai important, sa fie AMBIȚIOS(Ă), ORGANIZAT(Ă), DESCHIS(Ă)!

Cautam talente, indiferent de varsta si background educational/ profesional!

Descrierea jobului

JOB-ul presupune lucru INDEPENDENT ca și timp & spațiu: poți avea întâlniri cu echipa din care faci parte și clienții tăi, la orele stabilite de comun acord, la birou sau în alte spații pe care le consideri productive.
TIMP NECESAR:
1) PART-TIME: pentru eficiență, recomandăm să aloci aproximativ 10-15 ore saptamanal pentru acestă activitate, și se poate lucra și în paralel cu locul de munca actual (dacă ai deja unul) sau altă activitate, programul fiind flexibil și stabilit de comun acord.
2) FULL-TIME: pentru a-ți asigura o crestere substanțială a veniturilor sau pentru a face tranziția de la un loc de muncă pe care îl ai deja, îți recomandăm să aloci mai mult timp (6-8 ore/ zi), astfel încât productivitatea generată de tine & echipa ta să îți asigure venitul dorit!

Descrierea companiei

Compania noastra se extinde în România și caută:

TEAM LEADER / PLANIFICATOR FINANCIAR PERSONAL !

Ai acum sanșa de a face parte din echipa noastra, companie care oferă servicii de planificare financiară personală complete, unice pe piața din România!

Noi suntem o companie de consultanță și planificare financiară inființată în 1970 în Germania, listată la bursa din Frankfurt, cu sedii în 16 țări din Europa Centrală și de Est și cu prezență în România din 2002, ce numara peste 5.000 de consultanți și peste 3.000.000 clienți activi la nivel european.
Ce înseamnă să lucrezi pentru noi? Comunicare, expertiză financiară, profesionalism, promovare asigurată contractual, intraprenoriat, coaching de carieră oferit din holding, training-on-the-job, fun, remunerare transparentă, meritocrație, mediu de dezvoltare profesională & personală, oportunități de carieră nelimitate...
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.