Publicat 20 Feb 2017 | Reactualizat 23 Mar 2017 | Expiră 24 Mar 2017

Consultant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Plin de viata, de energie si dornic de dezvolatare.

Descrierea jobului

Buna, ma numesc Olga, sunt manager de dezvoltare pe proiect in cadrul companiei Tandem. De 5 ani fac parte din echipa.
Noi suntem o companie moderna, ambitioasa, care produce si comercializeaza mobila de calitate. In legatura cu largirea retelei de showroomuri din Bucuresti, suntem in proces de formare a echipei de lucru.
Daca esti o persoana ambitioasa, energica, responsabila, deschisa in comunicare si vrei sa te realizezi, vino sa devii membru al echipei.
Functii vacante:
-consultant vanzari
-designer-proiectant mobila
Se ofera salariu minim garantat 2000 lei net
Trimite CV-ul la adresa mea de email: [email protected]

Descrierea companiei

www.tandem.md

Expirat
Consultant vanzari  -  TANDEM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles