Gratis

Consultant vanzari

SC AQUATICS SPA WORLD SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești un bun negociator, ai experiență în derularea proceselor de vanzari, ești o persoană energică și hotărâtă?
Căutăm colegi pentru departamentul de vanzari,si nu ne limitam la asta.Ai posibilitatea de a fi creativ si sa iti identifici singur pozitia in companie, dupa abilitatile proprii.
Ne dorim o persoana organizata, pozitiva, prezenta agreabila, foarte bune abilitati de comunicare, atentie la detalii, rezistenta la munca in conditii de stres, experienta in vanzari, sau alte experiente profesionale.

Descrierea jobului

Consiliaza clientii magazinului off line si on line

Abilitatea de a lucra în echipă;
Capacitate de planificare, organizare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈și prioritizare;
Cunoștințe foarte bune de limba engleză (scris și vorbit);
Cunostinte operare PC nivel avansat,experiență în utilizarea Excel;
Perseverență, atenție la detalii și adaptabilitate;
Cunostinte in domeniul tehnic constutuie un avantaj.

Descrierea jobului:
Menține și dezvoltă bune relații de colaborare cu partenerii existenți in portofoliu;
Monitorizează comenzile de produse către clienti până la momentul livrării;
Comunică cu partenerii furnizand detalii despre produse, disponibilitate și termene de livrare;
Furnizează actualizări și rapoarte periodice si atunci când este necesar;
Actualizeaza informatiile pe site-urile companiei.

Aquatics Spa World este o companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica.
Societatea noastra s-a infiintat in anul 2004, dar in 2015 s-a reinventat, prin schimbarea obiectului de activitate principal.
Ca si activitate principala , noi furnizam si substante pentru tratarea apei din piscine si bazine interioare si exterioare, fiind unic importator al produselor marca BAYROL in Romania , acestea fiind produse de top pe acest domeniu.Avem un istoric si o relatie bine inchegata cu clientii si distribuitorii nostri , sustinute de contracte in derulare pe termen indelungat.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024