Gratis

CONSULTANT VANZARI

DREAMS BY R S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Important: Citește cu atenție până la sfârșit înainte de a aplica, pentru ca sunt șanse foarte mari ca acest anunț să NU fie pentru tine! Îți va lua maxim 1 minut și vei evita să-ți pierzi timpul atât ție, cât și nouă.

Dacă ești genul de persoană care
Nu-ți place să ajuți și să relaționezi cu oamenii
Nu cauți să evoluezi constant și să bați recorduri
Nu ești dispus să ieși din zona de confort
Cauți un job unde să te complaci și să muncești minimul posibil pentru un salariu fix
Te rog să nu citești mai departe…
Pentru că anunțul acesta NU este pentru tine.
Suntem în căutare de oameni cu energie pozitivă și puternic motivați de rezultate pentru poziția de Consultant de Vânzări.
Plata se va face la comision din vânzări, așa încât câștigurile tale pot fi NELIMITATE, în funcție de rezultatele pe care le produci.
Tot ce îți putem spune este că avem oameni care au venit în echipă cu ZERO experiență și au ajuns ca după câteva luni să câștige peste 2000 de euro pe lună.
Noi îți oferim training constant la cel mai înalt nivel și toate resursele necesare ca să te îmbunătatești și să evoluezi zilnic.
Totul depinde de tine, cât de mult te dedici și cât de mult ești dispus să înveți.

Descrierea jobului

Jobul se va desfășura în format 100% remote.
Va trebui să ții ședințe în format video call (pe Zoom) cu oameni care și-au exprimat deja interesul pentru produsele noastre și s-au programat pentru o întâlnire online.
Vei identifica nevoile fiecărei persoane în parte și le vei oferi oportunitatea să îi ajutăm să-și îndeplinească obiectivele cu privire la corpul și sănătatea lor, prin programul nostru - ,,Slăbește cu Dulciuri’’.
Trebuie să fii o persoană răbdătoare, deschisă, și cu o dorință sinceră de a ajuta oamenii și de a le oferi oportunitatea să-și îmbunătățească viața și sănătatea.

IMPORTANT:
Pentru a deveni parte din echipa noastră, va trebui să treci printr-un training specializat în care te vom învăța cea mai avansată strategie de vânzări din România.
Prin acest training vei dobandi cea mai profitabilă abilitate a zilelor noastre: Abilitatea de a vinde produse sau servicii scumpe (€1500+) în format 1 la 1, și să încasezi pe loc comisioane de sute de euro din fiecare vanzare pe care o faci.
Această strategie funcționează pentru ORICE produs sau serviciu, nu doar al nostru.
Vei dobândi o abilitate care îți va asigura prosperitate financiară pentru tot restul vieții.
Asta înseamnă timp și energie dedicate din partea experților din echipa noastră pentru a parcurge trainingul împreună cu tine.
Tocmai de aceea, pentru că nu vrem să ne pierdem timpul cu oameni neserioși, costurile trainingului vor fi suportate de către candidați.
Însă, odată ce parcurgi trainingul, vei avea o poziție asigurată în echipă.
Iar din experiența noastră, absolut toți candidații care sunt serioși își recuperează banii pentru training din comisioanele câștigate încă din primele 4-6 săptămâni.
Așa că dacă nu ești dispus să faci o investiție minimă în tine ca să dobândești cea mai profitabilă abilitate a zilelor noastre și să-ți asiguri un loc de muncă cu un potențial de a câștiga mii de euro pe lună, în timp ce muncești de oriunde din lume, doar cu un laptop, un telefon și o conexiune la internet…
Atunci te rog să NU aplici la acest anunț, pentru că îți vei pierde timpul atât ție, cât și nouă.
Nu-ți face griji, oferim soluții flexibile pentru achitarea trainingului, astfel încât această oportunitate să fie accesibilă pentru ORICINE își dorește cu adevărat să facă performanță alături de noi.

Ce ne dorim de la tine:
Să ai încredere în tine și în potențialul tău
Să fii o persoană focusată pe rezultate, dornică de a face bani cu adevărat și care nu stă în zona de confort
Să ai un mindset de învingător, nu de victimă
Să fii o persoană serioasă și organizată
Printre primele tale valori în viață să fie neapărat sinceritatea, loialitatea, educația, și nu în ultimul rând, banii
Să fii o fire deschisă, open-minded, competitivă, să ai o atitudine profesionistă și transparentă, să fii receptiv la feedback și să ai ambiții în viață.
Să ai skill-uri de comunicare și să fii persuasiv - din ce în ce mai persuasiv
Să fii un bun ascultător
Să fii organizat
Să fii empatic
Să fii adaptabil
Experiența minimă într-o poziție similară reprezintă un plus

Care vor fi atribuțiile tale zilnice:
Te vei întâlni zilnic cu clienți potențiali pe Zoom, le vei evalua situația și le vei oferi oportunitatea să se înscrie în programul nostru
Vei avea între 3-8 întâlniri pe zi, în funcție de lead-urile generate. Durata unei întâlniri va fi de aproximativ 40-60 de minute
Vei oferi potențialilor clienți o viziune amplă asupra a cum va arăta viața lor odată ce intră în programul nostru. Vei face asta într-un mod persuasiv, astfel încât să le stimulezi dorința de a actiona
Vei face tot posibilul ca oamenii să intre la întâlnire și ii vei asista cu eventuale probleme tehnice simple (nu știu cum să se logheze pe Zoom, etc.)
Ce beneficii vei avea:
Potențial NELIMITAT - Vei primi comision 10% din fiecare vânzare + Bonusuri de performanță substanțiale. Prețul programelor noastre începe de la 1500 de euro. Asta înseamnă că dacă faci doar 4 vânzări integrale pe săptămână, poți ajunge la 2400 de euro pe lună + BONUSURI
Training asigurat și feedback constructiv din partea noastră ca să te poți îmbunătăți constant
Regim de muncă 100% remote - Nu ai nevoie decât de un laptop și o conexiune la internet
Vei avea ocazia să-ți îmbunătățești skill-urile de relaționare și comunicare cu oamenii.
Vei fi parte de la început într-o companie tânără cu potențial IMENS de dezvoltare

Descrierea companiei

Cine suntem noi:
Suntem o companie tânără care a revoluționat industria de fitness din România prin programul nostru - Slăbește cu Dulciuri.
Experimentăm o creștere masivă și avem nevoie de oameni de bază care să facă parte din acest proiect în plină expansiune.
Misiunea noastră este să ajutăm cât mai mulți români să adopte un stil de viață sănătos și să slăbească fără să țină diete restrictive și fără să renunțe la mâncarea lor preferată.
Am ajutat deja peste 1.500 de oameni prin programul nostru, iar obiectivul nostru este să aducem această cifră la peste 1 milion.

Așa că dacă ești o persoană determinată, cauți să bați recorduri în fiecare zi, îți plac banii și ideea de a ajuta oamenii să ducă vieți mai sănătoase, atunci apasă pe butonul ,,Aplică’’ și te vom contacta în cel mai scurt timp!
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024