Gratis

CONSULTANT VANZARI

SC Rikko Steel SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim ca tu sa ai:
- Dispozitia de a aloca 100% din timpul tau acestei cariere
- Experienta in vorbit la telefon (obligatoriu)
- Organizat, Energic si PROACTIV
- Abilitati de planificare pentru gestionarea eficienta a task-urilor variate
- Orientat spre Succes. Problem-Solving skills
- Experienta in expansiune nationala constituie un avantaj
- Comunicare si interactiune personalizata pe nivelul interlocutorului
- Viteza de reactie, flexibilitate si adaptabilitate

Descrierea jobului

Rеsponsabilitati:
  • ● Cresterea numarului de clienti la nivel national, sub coordonare;
    ● Optimizarea efortului de vanzare pe fiecare canal de vanzare agreat;
    ● Planificarea actiunilor de vanzare si corelarea acestora cu resursele necesare;
    ● Indeplinirea obiectivelor pentru fiecare pas al vanzarii;
    ● Respectarea proceselor si procedurilor interne ale companiei;
    ● Masurarea indicatorilor de performanta personali vizati (cantitativi si calitativi);
    ● Mentinerea relatiilor cu prospectii interesati pe termen lung, cu ajutorul sistemelor interne de monitorizare.
Ce iti oferim:

Program de training intensiv, adaptat nevoilor tale;

Job full-time, program flexibil;

Acces la platforme de tehnologie de ultima ora pentru a putea performa;

Coordonator de echipa dedicat dezvoltarii tale profesionale;

Plan de cariera adaptat periodic, in functie de rezultatele tale;

Colegi de echipa dinamici, tineri, cu obiective indraznete si resurse pe masura.

Suntem o companie cu experiență de peste 15 ani, având dublă-specializare: fasonarea oțelului beton, în fabrica proprie și distribuția materialelor de construcții, în special soluții pentru termo și hidroizolații profesionale.
Viziunea noastră este ca Rikko Steel să fie prima alegere pentru cei ce își doresc să pună baza unui nou imobil/proiect, asigurându-se de faptul că are alături un partener de încredere, care se bazează pe profesionalism, respect și performanță.
Suntem orientați spre consolidarea unui climat organizațional sănătos și propice pentru dezvoltarea profesională și personală a fiecărui angajat.

Echipa Rikko Steel este ambiţioasă, dinamică și focusată spre rezultate sustenabile.

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră de succes nu ezita să aplici pentru acest job.
Suntem doar la un telefon distanta - abia asteptam sa te cunoastem!
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024