Gratis

Consultant Vanzari

International Work Finder
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa de vânzări B2B și căutăm
coleg/ă cu experiență relevantă în gestionarea conturilor de clienți.

Ce trebuie sa ai:
  • studii superioare finalizate
  • experință în vânzări B2B (minim 3 ani)
  • abilități excelente de negociere
  • cunoștințe bune de operare PC (Excel, Word, Power Point) și CRM.
  • disponibilitatea de a călători în țară și carnet de conducere categoria B.
  • experiența în domeniul recrutarii de personal, asigurări, telecom, servicii medicale, vânzări B2B., constitue avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • prospectează piața pentru identificare clienți noi
  • inițiază și închide procesul de vânzare
  • asigură clienților suporul necesar pe toată perioada contractuală.
  • redactează oferte de servicii, contracte, documente externe si interne, asigură acuratețea datelor acestora și le arhivează conform procedurilor interne.
  • completează și transmite informații relevante către restul echipelor
  • reprezintă compania la diverse întâlniri și evenimente de business
  • colaborează cucelelalte departamente pentru a asigura succesul activităților zilnice.

International Work Finder este lider de piață în poate cel mai dinamic sector al momentului: forța de muncă. Statistic, în România avem nevoie urgentă de 300.000 de angajați. Această nevoie crește de la an la an.

Devenind parte din echipa noastră vei putea ajuta sute de mari angajatori să își implementeze unica soluție a acestei crize - forța de muncă NON-UE.

Te așteptăm într-o comunitate în care încurajăm spiritul antreprenorial și inovația.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024