Gratis

Consultant Vanzari

IKON TRADING SRL

Candidatul Ideal

Foarte bune abilități de comunicare şi negociere;
- Orientare spre client și rezultate;
- Implicare, flexibilitate, dinamism, carismă;
- Cunostințe de operare PC (Word, Excel);
- Vorbitor de limba maghiară.
- Cunostințe de limba engleză (mediu);
- Permis de conducere categoria B;
- Domiciliul stabil în Satu Mare.

Descrierea jobului

- Coordonează şi gestionează vânzările în zonele alocate;
- Menține legătura cu clienții existenți și identifică noi clienți potențiali;
- Crește și îmbunătățește baza de date a clienților companiei;
- Prezintă clienților produsele din portofoliu și promovează imaginea companiei;
- Implementează strategia de vânzare pentru îndeplinirea target-ului și urmărește fidelizarea clienților;
- Întocmește rapoarte privind activitatea desfășurată;

Beneficii
- Pachet salarial motivant;
- Dezvoltare profesională continuă;
- Echipă unită pentru care încrederea reprezentă stabilitatea în construirea unei relaţii profesionale pe termen lung;

De peste 19 ani suntem distribuitori de produse profesionale în industria de înfrumuseţare din România, iar în portofoliul nostru se află branduri pentru îngrijirea părului precum: Nashi Argan, Olaplex, Screen, Sachajuan, Elchim. În anul 2021 am lansat primul brand românesc de produse profesionale pentru păr, conceput special pentru stiliştii români: IKONIK.

Dacă ești pasionat de domeniul vânzărilor sau îţi dorești să te dezvolți în această direcție, îți place să interacționezi cu oamenii, ești o persoană activă, automotivată şi îți plac provocările, te invităm să aplici pentru postul vacant.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024